Mám rád Muslimy

Při své práci jsem měl spoustu kolegů a někteří z nich byli muslimové. Moji muslimští kolegové nebyli ani lepší, ani horší, ani tolerantnější, ani méně tolerantní než osatní. Můj Turecký kolega mě naučil pít rakiji (anýzovou pálenku), kolega z Libanonu mi hrdě ukazoval fotky slečen v bikinách z Libanonské pláže, abych viděl, že jeho země je civilizovaný a tolerantní stát a že on není extrémistický pošuk. Díky kamarádovi ze Senegalu zase vím, že muslim se může ke své manželce chovat s větším respektem a tolerancí, než většina Čechů a tak bych mohl pokračovat. Tak jako většinu kolegů, i své muslimské kolegy mám rád.

Na rozdíl od většiny novinářů a uživatelů Facebooku nevidím souvislost mezi tím co provede několik zlých muslimů a svými muslimskými přáteli. Oni mne také neobviňují ze zvěrstev, která spáchal Pol Pot, i když to byl ateista jako jsem já. Jenže na Facebooku dnes nikdo nemá čas na nuance, černobílé vidění světa musí stačit.

Vrchnost tu muslimy chce

Nepřipadá vám divné, že politici do Evropy tak ochotně pouští milióny přistěhovalců? A že to jsou přednostně uprchlíci, tedy lidé většinou chronicky neúspěšní, bez sociálních vazeb, majetku a vzdělání? Politici dobře vědí, že se to  Evropanům nelíbí a že se podporou přistěhovalectví připravují o hlasy, ale něco je nutí, aby sebe i své země takto iracionálně poškozovali. Koho politici poslouchají? Pravděpodobně bohaté oligarchy, kteří ovládají finance a média.

Mimochodem, jeden můj kolega muslim se divil, co si sem do Evropy taháme za islamistické extrémisty. Už si nepamatuji co přesně řekl, ale bylo to něco jako: „Islám je fajn, ale někteří z těch muslimů, které si sem pouštíte, jsou nebezpeční.“

Vrchnost chce abychom muslimy nenáviděli

Všimli jste si, jak postupně obrátily sdělovací prostředky? Do nedávna ze všech sil podporovaly přistěhovalectví – skoro to vypadalo, že smyslem jejich existence je nahradit evropské obyvatelstvo přistěhovalci. Zároveň nás ale velmi pečlivě informovaly o čemkoliv zlém co kde na světě muslimové spáchali. Postupně dostala protimuslimská propaganda prioritu a dnes není dne, abychom neviděli případ islámské netolerance, nebo (když se zadaří) krutostí a terorismu. Pákistánské rodiny vyvražděné drony z USA naše média ignorují, vyhubení celých obytných bloků v Gaze ignorují také, ale třeba o zjevně studiových nahrávkách poprav Amerických novinářů ISIS nás informují opravdu pečlivě. Když chtějí poštvat lidi proti Iránu, použijí k tomu o hrůzách páchaných v Saudské Arábii (a pomlčí při tom, že jde o nejbližšího spojence USA). Jediní muslimové, které měla naše média ráda byli ti v Bosně a ti v Čečensku. Ti v Čečensku upadli v nemilost po tom, přestali válčit s Rusy.

Lidé rádi nenávidí, stačí ukázat prstem koho mají nenávidět. V Německu v třicátých letech to fungovalo tak dobře, že by bylo škoda tyto metody znovu nepoužít.

Kdo ovládá média? Ti samí oligarchové co ovládají politiky a co nám sem (no spíš do západní Evropy, kde mají vyšší sociální dávky) zařídili příliv přitěhovalců?

Co chtějí oligarchové a co chci já?

Oligarchové tu chtějí společnost tvořenou z 50% přistěhovalci, kteří se do společnosti nikdy neintegrují a které budeme nenávidět. Takové společnosti by bylo snadné vládnout – ve volbách i referendech bychom hlasovali proti sobě. Přistěhovalci by jistě neměli nic proti privatizaci silnic, železničních kolejí, nebo třeba Pražského hradu. Po tom co by soupla kriminalita, bychom ještě sami rádi požadovali militarizaci policie a omezení svých zbytečných práv.

Já bych zase rád společnost tvořenou většinu Čechy, která by při tom byla tolerantní, respektující jiné kultury i náboženství. Přál bych si, aby k nám jezdili lidé vzdělaní, slušní a úspěšní a pokud tu budou chtít zůstat, aby se do naší společnosti postupně integrovali.

Tak si říkám, na čí straně vlastně je Okamura?

Co dál?

Okamuru volit nebudu i když jsem to měl v plánu – od odvážného vlastenectví se postupně dostal ke zlému nacionalizmu. Zato budu dál chodit do svých oblíbených obchodů s halal potravinami, a budu doufat, že jim Okamurovci nerozbijí okna.

Dodatek: Pana Okamuru téměř znám – mluvil jsem s ním, znám mnoho lidí co ho znájí od dětství a z doslechu znám i jeho rodinu. Neschvaluji sice jeho islamofobii, ale dobře vím, že to je slušný člověk a že na žádné rozbíjení oken halal obchodů nedojde.

6 odpovědí na “Mám rád Muslimy”

 1. Neviem, prečo tu spomínaš Nemecko, keď židov nenávidel v minulosti celý svet, až nám všade nenanútili ten ich chorý extrémistický liberalizmus a nezaložili si rôzne adl spolky po svete a nevytvorili magické slovko antisemita, pričom chazari nie sú semiti!!! V minulosti boli bežné pogromy na židov, keď už začali omínať národ ako pijavice, viac než bolo zdravé???!!! Proste zdravá reakcia hostiteľa!!! Židia boli v celej svojej histórii vyhnaní zo 150 krajín sveta než sa vôbec Hitler dostal k moci???!!! Medzinárodní židia a sionistické spolky vyhlásili už v roku 1933 Nemecku svätú vojnu a ekonomické sankcie a vyzývali všetkých židov ku akcii, keď Nemecko začalo používať pracovné certifikáty – peniaze kryté iba prácou a nie zlatom a neuráčili si požičať od medzinárodných pijavíc???!!! Potom ešte aj rozbehli barterový obchod na medzinárodnej úrovni!!! Aká drzosť!!! Lživou propagandou vo svojich médiách štvali proti Nemcom celý svet, preto lebo Nemecko sa opäť postavilo na nohy a závideli a báli sa veľkého národa, ktorý zruší úrokovú porobu a zavedie bezúročnú ekonomiku, čo mala NSDAP v programe a ukáže celému svetu, kto ho vykorisťuje už tisíce rokov a židia sa tak zrazu ocitnú na smetisku dejín. Hrozba musela byť predsa zničená!!! Hitler vedel, kto je v Nemecku odveký nepriateľ, vedel kto mal na svedomí 1. sv. vojnu, vedel že centrálna banka ovládaná židmi spôsobila schválne hyperinfláciu, uvedomoval si rasové rozdiely a preto sa rozhodol židov vysťahovať preč z Nemecka, ako to urobilo množstvo kráľov, panovníkov a vodcov dávno pred ním (a nikto sa nečudoval) a preto židia kvičali a klamali ako vždy, že ich v Nemecku zabíjajú a utláčajú!!! Po nimi vyhlásenej vojne ich museli segregovať do get, aby im tam nepobiehalo pár miliónov potenciálnych sabotérov!!! Detto urobili aj ussáci s us Japoncami v 2. sv. vojne!!! Holokaust bol podvod a najväčší židovský majsterštyk, aby si ich už nikto nedovolil kritizovať, aby ich všetci ľutovali a mohli tak získať štát issrael v Palestíne!!! Židia mreli v koncentrákoch na choroby a od hladu pred koncom vojny, keď sami Nemci nemali čo do huby a plynové sprchy bol blud A to ti tu nebudem hovoriť také „konšpiračné“ teórie, že Nemecko bolo postavené na nohy práve globálnym prediktorom – aj židovskými medzinárodnými bankstrami, rovnako ako ZSSR, aby mohli obaja rozpútať 2. sv. vojnu, stretnúť sa v nej medzi sebou a anihilovať sa navzájom, aby sionisti z ussa a británistánu mohli takto ovládnúť totálne zbedačenú Európu a potom zvyšok sveta by už nebol problém doraziť a dokopať pod jednu svetovú vládu!!! A niektoré „konšpirácie“ tvrdia, že sionisti boli ochotní obetovať aj „pár“ svojich bratov na dosiahnutie svojich zvrhlých sionistických cieľov!!!

  Poprený Holocaust?, poprený holokaust?
  ——————————————————
  https://picasaweb.google.com/hkey22/VIDEAOHAVLOVI#6092677554691276962 – Vynikajúce video!!!

  alebo

  http://www.uloz.to/xqaf7ig/pravda-fakty-o-holokauste-flv

  Převratné svědecké výpovědi Židů z koncentračních táborů
  ——————————————————————————

  http://radicalrevival.files.wordpress.com/2011/01/66-otazok.pdf

  http://www.radioislam.org/historia/czech/01.htm

  http://www.radioislam.org/czech/czech_20071.htm

  http://www.radioislam.org/slovakien/myths.htm

  1. To se mi nějak nezdá. Když jsem byl dítě, babičky si ještě pamatovaly, kde žili před válkou židé, než je nacisté odvedli. Téměř nikdo z nich se pak nevrátil. Kdyby chtěli emigrovat, mohli aspoň do roku 1948 ty domy třeba prodat.

   Nebo jiný příklad – děti co zachránil Nicholas Winton po válce zůstaly v Anglii. Kdyby jejich rodiny přežily, vzaly by si je zpátky.

   V každém případě díky za informace.

 2. Také myslím že nenávist vůči židům není dobrý příklad, ta nebyla mediálně vyprovokovaná, prostě to byla komunita sama pro sebe, mající čím dáv větší vliv a moc a lidem to vadilo. Židé vždy měli jakýsi komplex a potřebu tahat za nitky, však ani po válce je nikdo nechtěl, ti co vyšli z koncentráků neměli kam jít, protože je nikdo nechtěl, snad vyjma Francie. Angláni je dokonce po válce zavírali do nových koncentráků, dokud si neujasnili co s nimi. Hitler nic nevyprovokoval, on jenom této nenávisti využil. To jsou holá fakta. Pokud máte rád Muslimy, máte s nimi osobní vztahy, tak bych spíše apeloval na ně, aby si uklidili ve vlatním chlévě a jasně se distancovali od svých radikálů a pokud možno proti nim i bojovali. Pak by možná byl názor veřejnosti vyváženější, ale bohužel slyšíme pouze (a připouštím že vinou médií) o atentátech a násilnostech, nikoli o tom jak muslimská obec odhalila radikály apod. Bohužel pokud poslouchám dnešní samozvané mluvčí Islámu v Čr, tak se nemohu ubránit dojmu, že podobné excesy schvalují a obhajují.

  1. Podle mě tehdy Goebbelsova propaganda nenávist vůči Židům provokovala hodně. To že s tou propagandou asi nemuseli začínat úplně od nuly je asi pravda.

   S těmi samozvanými mluvčími Islámu v ČR jste to trefil přesně – jsou samozvaní, cpou se do televize, ale ve skutečnosti mluví jen sami za sebe a za jim podobné podivíny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *